Вдалий дебют на міжнародному рівні ансамблю молодших класів закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни
Юні жителі Сокирянської громади неодноразово доводили свої таланти та здібності, здобуваючи перемоги у різноманітних конкурсах та фестивалях. Вдало та результативно дебютував на міжнародному рівні і ансамбль молодших класів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 міста Сокиряни. Обдаровані учні під керівництвом талановитого наставника Євгена Столяра здобули почесне ІІ місце у дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі - конкурсі - «WINTER STORY 2022 ROMANIA, BUCURESTI».
Всього ж в онлайн проекті свою виконавську майстерність показали 1500 учасників із 13 країн. Тож учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 міста Сокиряни гідно представили наш край у номінації «Вокал». Анатійчук Аделіна, Бижанарь Даша, Варчук Емілія, Дідик Іванка, Вережан Аріна,Чижо Єва, Пилипчук Даша, Ткач Софія, Хорошенюк Саша, Калінушка Інна, Смеречинська Злата, Гнатюк Іван, Цибульська Соломія на високому рівні продемонстрували свої здібності та таланти.
Тож вітаємо переможців та їх керівника Євгена Столяра із блискучим результатом та бажаємо невичерпного натхнення, творчих злетів та перемог у майбутньому!