Ще двадцять діток із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах харчуватимуться безкоштовно у закладах освіти громади

Дата: 27.01.2022 16:42

Відповідне рішення ухвалено сьогодні в ході чергового засідання виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

Як зауважує начальник відділу освіти Галина Рябко, кількість дітей із сімей, в яких склалися важкі матеріально-побутові умови проживання, на жаль, щодня збільшується, тому організація харчування у навчальних закладах має надзвичайно важливе значення.

Окрім того, Галина Іванівна звернула увагу і на нові вимоги та порядок харчування учнів у 2022-му році. Фахівець інформує, що наразі у закладах освіти громади розроблено чотирьохтижневе меню відповідно до основних змін, які набрали чинності з 1 січня 2022 року. Сокирянський міський голова Василь Козак зауважує: «Ми повинні зробити все необхідне для того,  аби діти хотіли харчуватися у шкільних їдальнях та забезпечувати якісне, повноцінне харчування».

Окрім того, міський голова наголосив на відповідальному ставленні до виявлення дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. «Діти цієї категорії першочергово повинні бути забезпечені гарячим харчуванням» - додає він.

Профільним відділам дано відповідні доручення.