Вагомий ювілей Почесного громадянина Сокирянського району Євгена Гаврилюка

Дата: 28.01.2022 16:26

Сокирянський міський голова Василь Козак та секретар міської ради Любов Степаненко привітали з ювілейним днем народження лікаря амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Романківці Євгена Гаврилюка з ювілейним днем народження.

Сьогодні Почесному громадянину Сокирянського району виповнюється 75 років. Все своє життя Євген Васильович присвятив праці на благо людей. Його знають та поважають не тільки на теренах Сокирянщини, але й далеко за її межами. Компетентний, уважний, фахівець своєї справи – так його характеризують пацієнти. та друзі.

Окрім сфери медицини, Євген Васильович має активну життєву позицію. Два скликання представляв інтереси жителів Сокирянщини в Сокирянській районній раді.

Вітаючи ювіляра Василь Козак подякував йому за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та любов до обраної справи. Любов Степаненко побажала Євгену Васильовичу міцного здоров'я, натхнення та довгих років життя.

З нагоди свята Євгену Гаврилюку вручено грамоту Сокирянської міської ради та цінний подарунок.