Досі сильний духом та сповнений любові до життя Іван Васильович Жалюк святкує свій 95-й день народження

Дата: 28.01.2022 16:28

Шанованому та поважному мешканцю Сокирянської громади, ветерану праці, учаснику бойових дій Другої світової війни, жителю села Кормань Івану Васильовичу Жалюку сьогодні виповнюється  95.

На довгій ниві свого життя Івану Васильовичу довелось пережити чимало. Однак, ніякі перипетії не змогли зламати чоловіка, який і досі сильний духом та сповнений любові до життя, адже його вірним другом, опорою та підтримкою вже 70 років залишається дружина – Ганна Григорівна. Переживши всі бурі долі вони досі з теплотою дивляться один одному у вічі.

Привітати дорогих земляків сьогодні завітали староста Корманського старостинського округу Олеся Базелюк та голова Корманської ветеранської організації Лідія Мельник. Від імені Сокирянської міської ради та міського голови Василя Козака ювіляру вручено Почесну грамоту Сокирянської міської ради та грошову винагороду, а також подарунки від територіального центру соціального обслуговування та старостинського округу.

Вітаємо Івана Васильовича та Ганну Григорівну із подвійним святом та бажаємо міцного здоров’я та бадьорості духу ще на багато років спільного подружнього життя! Більше приємних моментів, радості в очах, уваги та турботи близьких!

Пишаємось, що поруч живе легенда епохи, що минає!