Центральна бібліотека Сокирянської міської ради посіла І місце в дистанційному Ярмарку бібліотечних послуг

Дата: 31.01.2022 12:26

«Це цікаво місцевій громаді» - під такою назвою проводився ІІ обласний дистанційний Ярмарок бібліотечних послуг серед міських, селищних та сільських бібліотек територіальних громад Чернівецької області.

Почесне І місце серед учасників із різних куточків Буковини посіла центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи Сокирянської міської ради - за представлену послугу «Креативний бібліопростір Hand Made» (бібліотека – територія творчості).

Переможця  нагороджено Дипломом першого ступеню та цінним подарунком від  Чернівецької  обласної  універсальної  наукової  бібліотеки ім.
М. Івасюка.

Щиро вітаємо та пишаємось!

Бажаємо колективу центральної бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Сокирянської міської ради творчої наснаги, натхнення та нових успіхів у благородній просвітницькій справі!