Сокирянський міський голова Василь Козак бере участь у Форумі «Пріоритети законодавчого порядку денного 2022: децентралізація»

Дата: 31.01.2022 15:08

Захід проводиться в місті Київ в рамках реалізації Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Серед гостей заходу – Андрій Клочко – голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Олена Шуляк – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Віталій Безгін – голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування; В'ячеслав Негода – заступник Міністра розвитку громад та територій України, а також Габріель Абрагам – керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Представниками органів державної влади та місцевого самоврядування обговорюються пріоритети законодавчого порядку впровадження реформи децентралізації. Свою позицію, зокрема, висловлюють народні депутати України, асоціації органів місцевого самоврядування, а також керівники органів місцевого самоврядування.

У рамках заходу проводиться опитування голів територіальних громад, мета якого дізнатися позицію органів місцевого самоврядування щодо основних законодавчих ініціатив, прийняття яких у 2022 році забезпечить подальше впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.