Сокирянська міська рада з глибоким сумом сприйняла звістку про смерть Горинчея Івана Васильовича

Дата: 04.02.2022 14:52

На 72 році життя невблаганна хвороба забрала батька й дідуся, найріднішу людину, хорошого друга та порадника. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Іван Васильович два скликання обирався Коболчинським сільським головою, був депутатом Сокирянської районної ради IV скликання.Трудову діяльність розпочинав з посади бухгалтера в колгоспі «Ленінський шлях». Понад 20 років працював в податкових органах. В різні роки обіймав посаду начальника вузла поштового зв'язку в Сокирянському районі, а також працював в управлінні сільського господарства Сокирянської районної державної адміністрації. Тривалий час був директором комунального підприємства «Автогосподарство Сокирянської районної ради».

Його знали та поважали, до нього звертались за порадою. Він був хорошим другом, найкращим батьком та дідусем.

Нехай добрий, світлий спомин про Івана Васильовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Сокирянська міська рада, виконавчий комітет та міський голова Василь Козак висловлюють співчуття дружині - Галині Миколаївні, доньці Наталії, онуку, а також всім рідним і близьким Івана Васильовича. Ми поділяємо ваш біль та горе!

Вічна і світла пам’ять Івану Васильовичу