Добрі слова для стоматологів у день їхнього професійного свята

Дата: 09.02.2022 13:03

Стоматолог – професія для багатьох загадкова, однак – точно не проста. І сьогодні представники цього фаху святкують своє професійне свято.

Сокирянщина віддавна славиться майстрами своєї справи, серед яких і вмілі та відповідальні лікарі. Стосується це і стоматологів КНП «Сокирянська стоматологія» Сокирянської міської ради. 18 творців щасливих і красивих усмішок, які працюють в адміністративному центрі громади та селах Романцівці, Селище і Шишківці,  завжди підтримають добрим словом та професійними порадами.

На базі КНП «Сокирянська стоматологія» в місті Сокиряни, під керівництвом  Людмили Ігорівни Макарової, функціонують відділи ортопедичної, дитячої та хірургічної стоматології, а також працюють лікарі стоматологи загального профілю, діє зубопротезна лабораторія та рентген кабінет, обладнаний сучасною рентгенологічною установкою та фізіографом.

Тож шлемо найщиріші вітання з нагоди професійного свята всім працівникам КНП «Сокирянська стоматологія» та бажаємо міцного здоров’я, удачі, терпіння, професіоналізму, інноваційних методів роботи, вдячних і білосніжних посмішок пацієнтів. Нехай робота приносить задоволення!