Жителя громади притягнуто до адміністративної відповідальності у зв’язку з порушенням правил благоустрою населеного пункту

Дата: 11.02.2022 11:52

Сьогодні, 11 лютого, під головуванням першого заступника міського голови Івана Гангала відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради. Участь в роботі взяли секретар міської ради Любов Степаненко, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко.

В ході засідання розглянуто протокол, складений уповноваженою особою на жителя села Гвіздівці.

Справа стосувалася адміністративного правопорушення у сфері благоустрою, передбаченого статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Із змісту протоколу вбачається, що громадянин порушив правила благоустрою населеного пункту, а саме – не здійснив прибирання прибудинкової території.

За вчинення відповідного правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.).

Детально вивчивши всі матеріали та врахувавши той факт, що громадянин вперше притягується до відповідальності за подібні дії, члени комісії ухвалили рішення притягнути його до адміністративної відповідальності у мінімальному розмірі – 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або ж 340 грн.