Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака стосовно введення на території України воєнного стану

Дата: 24.02.2022 08:54

Шановні жителі Сокирянщини! Закликаю вас не панікувати і зберігати спокій!

Сьогодні на території України введено воєнний стан. Росія здійснила удари по об'єктах військової інфраструктури та прикордонниках. В багатьох містах України було чути вибухи.

Сьогодні від кожного з нас, від кожного жителя громади потрібен спокій та жодної паніки. По можливості залишайтесь вдома.

Ми працюємо, армія працює. Ситуація на території громади контрольована. Вжито всіх вичерпних заходів для забезпечення безпеки жителів Сокирянщини.

Всі державні установи працюють та виконують свої функції. Всі об'єкти інфраструктури, соціальної сфери, охорони здоров'я – працюють.

Сьогодні відбудеться чергова сесія Сокирянської міської ради, де буде прийнято всі необхідні для забезпечення належної життєдіяльності громади рішення.

Шановна громадо! Закликаю максимально згуртуватись та не панікувати. Не утворюйте ажіотаж, черги в магазинах, банкоматах та банківських установах, аптеках, автозаправних станціях. Не панікуйте!

Перш за все, довіряйте лише перевіреним джерелам інформації. Не варто розповсюджувати фейки, сприяючи ворогу в подальшій дестабілізації ситуації в нашій державі. Якщо ви маєте питання, звертайтесь до органів влади – ми надамо офіційну відповідь на ваші звернення.

Ситуація контрольована.