Оперативна інформація щодо ситуації на території Сокирянської громади станом 26 лютого

Дата: 26.02.2022 11:55

Ситуація на території громади стабільна та контрольована.

Об'єкти інфраструктури, соціальної сфери, охорони здоров'я – працюють в штатному режимі. Охорону важливих стратегічних об'єктів громади забезпечено. Транспорт, зв'язок та решту комунікацій налагоджені та працюють стабільно. Системи енергозабезпечення краю працюють в повній готовності.

Звертаємо увагу жителів громади, що військово-повітряні сили патрулюють небо над Буковиною з метою забезпечення безпеки у повітряному просторі.

Стосовно ситуації щодо перетину державного кордону України через пункти пропуску «Сокиряни-Окниця» та «Сокиряни-Клокушна» - вона контрольована. Великого скупчення людей і черг автомобілів немає.

Закликаємо населення не панікувати! Не поширюйте неперевіреної інформації. Зберігаймо спокій!

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, провокацій, необхідності розміщення осіб, які прибули з інших областей України чи інших питань – в будь-який час звертатись в приймальню Сокирянської міської ради за номерами (03739)2-01-11 та 2-11-71.