На території Сокирянської громади заборонено продаж алкогольних напоїв

Дата: 27.02.2022 15:43

Сьогодні, 27 лютого, під головуванням міського голови Василя Козака відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконавчого комітету, з метою запобігання вчиненню адміністративних та кримінальних правопорушень, свавілля, спричиненого зловживанням алкогольними напоями, в умовах військової агресії Російської Федерації проти України та враховуючи введення на території всієї України воєнного стану, вирішили заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в торговельних закладах Сокирянської міської територіальної громади.

Вказаним рішенням продаж алкогольних напоїв заборонено всім суб'єктам господарювання на території Сокирянської громади.

Відповідне рішення також стосується осіб, які здійснюють реалізацію спиртних напоїв без оформлення відповідної діяльності та наявності ліцензії.

Дотримання встановлених заборон буде контролюватись працівниками відділення поліції №1 (м.Сокиряни) спільно з іншими органами, яким, згідно чинного законодавства, надано такі повноваження.

Осіб, які порушуватимуть встановлену заборону, буде притягнуто до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.