Відсьогодні, неділі, 27 лютого, на території Чернівецької області запроваджено комендантську годину

Дата: 27.02.2022 16:14

Триватиме вона з 22:00 до 6:00 год у всіх населених пунктах області.

Відповідне рішення ухвалила Рада оборони Чернівецької області.

Відтепер, і до розпорядження про скасування рішення, від 22:00 до 6:00, вихід з будинків, рух вулицями, дорогами населених пунктів для цивільного населення ЗАБОРОНЕНО.

Пересуватися населеними пунктами можуть виключно служби порятунку, військові, органи правопорядку й безпеки.

Крім того, продаж алкогольних напоїв в усіх мережах Чернівецької області цілодобово ЗАБОРОНЕНО.

Чоловіки від 18 до 60 років, які прибувають з інших регіонів, мають стати на облік у військкоматах та захищати Україну від російського загарбника.

Про це йдеться на сторінці Чернівецької обласної державної адміністрації в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/CVoda