Найпотужніша зброя українського народу у ці важкі часи – наша єдність. Єдність, яка допомагає встояти…

Дата: 09.03.2022 12:11

Сокирянщина не припиняє збирати гуманітарну допомогу для військових та вимушених переселенців. Щоденно потік провізії не припиняється, люди допомагають хто як може.

Долучились до підтримки наших захисників і майстрині Сокирянщини, які власноруч шиють мобільні практичні аптечки. Для того, аби військові якомога швидше могли знаходити необхідні ліки, жінки-волонтери облаштували спеціальні кишеньки для різних препаратів та медзасобів.

Тканини для виготовлення аптечок постачають місцеві підприємці та небайдужі жителі громади.

«Можливо, це врятує чиєсь життя» - зазначають майстрині та вкладають у свої вироби душу, аби всіляко підтримати наших військових та приблизити їх до Перемоги.

Вмілі жіночі руки за кілька днів виготовили понад 200 аптечок. Медикаменти для яких, на суму близько 70 тисяч гривень, придбала Сокирянська міська рада. Необхідний перелік медикаментів до аптечок формують медики КНП «Сокирянська лікарня».