Близько 15 тонн провізії Сокирянщина спрямувала на потреби військових та населення, яке наразі перебуває в зоні проведення активних бойових дій

Дата: 09.03.2022 14:13

За минулі вихідні Сокирянщина підтримала провізією і захисників, і людей, яким ця допомога нині вкрай необхідна.

Так, понад 10 тонн гуманітарного вантажу із центрального пункту збору, що в місті Сокиряни, направлено для потреб військових, які захищають територію Сокирянщини. Зокрема, для мужніх хлопців надано ліжка, матраци, постільну білизну, продукти харчування.

Лікарські засоби, речі першої необхідності, продукти харчування, солодощі та заготовки місцевих господинь попрямували до одного із мікрорайонів міста Київ. Необхідну провізію тамтешнім мешканцям доставлять самі ж жителі цього масиву, які знайшли тимчасовий прихисток для своїх родин на Сокирянщині та повернулись назад, аби боротись за свій рідний дім, за свою Батьківщину.

Окрім того, Сокирянщина спрямувала продукти харчування, електричні прилади та інструменти, необхідні для облаштування одного із військових батальйонів, який дислокується на території Чернівецької області.

Робота триває! Не зупиняємось!

Разом – можемо більше!

Все буде Україна!