Жителі Сокирянщини продовжують підтримувати наших захисників

Дата: 10.03.2022 14:24

Щодня до старостинських округів та центрального пункту збору гуманітарної допомоги, що в місті Сокиряни, мешканці громади не припиняють постачати провіант та підтримувати армію матеріально.

Так, лише впродовж останніх п’яти днів небайдужі жителі зібрали та передали старостинським округам і Сокирянській міській раді понад 100 тис. грн., 100 доларів та 150 євро. Ці кошти будуть спрямовані для забезпечення всім необхідним військових. Всього ж, від початку оголошення збору допомоги громадяни надали для захисників 479 тис. 770 грн., 1000 доларів та 400 євро.

Окрім того, гроші надходять і на спецрахунки міської ради. Наразі сума надходжень становить понад сто тисяч гривень.

Зазначимо, що всі кошти суворо обліковуються та будуть спрямовані виключно за нагальними потребами. Про їх використання буде надано звіт.

Дякуємо кожному, хто не залишається осторонь!