Спільно до однієї мети – здолати ворога

Дата: 12.03.2022 16:15

Саме під таким гаслом жителі Сокирянщини  продовжують підтримувати наших захисників та вимушених переселенців.

У центральному пункті збору гуманітарної допомоги, що в місті Сокиряни, ні на хвилину не припиняється робота, адже небайдужі громадяни щоденно поповнюють запаси провізії.

Так, лише впродовж останніх двох днів, люди організували підвіз до складу значної кількості газових балонів для виготовлення буржуйок, подушок, ковдр, речей першої необхідності, продуктів харчування, одягу.

Вправні господині приготували свіжу випічку - домашнє печиво та теплий, м’який хліб.

Варто зауважити, що значну частину роботи покладено  і на тих, хто займається централізованим прийманням допомоги та її сортування. Зокрема, фахівці Сокирянської міської ради, працівники сфери культури та освіти, громадяни, які вимушені покинути власні домівки через проведення бойових дій та жителі громади щоденно здійснюють все необхідне для того, аби ті, кому ця підтримка зараз найнеобхідніша, отримали все потрібне організовано та вчасно.

Окрім того, продовжується робота з виготовлення маскувальних сіток. Жінки із різних сфер діяльності громади, серед яких і працівники культури та освіти громади, невтомно плетуть покриття, яке так потрібне зараз нашим захисникам.

Дякуємо всім і кожному!
Разом до Перемоги!