Триває робота із збору гуманітарної допомоги
Дата: 14.03.2022 16:05
Кількість переглядів: 652
Працівники відділу культури міської ради спільно із небайдужими жителями громади та громадянами, які були змушені покинути власні домівки через проведення бойових дій продовжують працювати задля забезпечення першочергових потреб військових.
Щоденно у центральному пункті збору гуманітарної допомоги кипить робота – люди приймають, сортують та передають провізію захисникам та тим, хто покинув «гарячі точки», не взявши з собою нічого з речей першої необхідності.
Також не припиняється робота і з плетіння маскувальних сіток.
Віримо в перемогу!
Все буде Україна!