Для потреб військових жителі села Грубна придбали два автомобілі

Дата: 14.03.2022 16:24

Дружні грубнянці придбали для українських захисників, які боронять нашу землю в зоні активних бойових дій, вантажний автомобіль, вартістю 150 тисяч гривень. Вмілі господарі населеного пункту відремонтували авто, пофарбували, забезпечили паливом та відправили військовим на передову. За сприяння місцевих мешканців у співпраці з польськими волонтерами на територію України доставлено авто швидкої медичної допомоги з усім необхідним медичним обладнанням та ліками. Карета медичної допомоги також вже працює в районах, де проводяться активні бойові дії.

Окрім того, за кошти в сумі 60 тисяч гривень придбано легковий автомобіль, який також буде використовуватись українськими солдатами на передовій.

50 тисяч гривень, зібраних волонтерами села, спрямовано на придбання екіпірування для грубнянців, які відправились боронити українську землю.

Місцеві господині щоденно працюють над виготовленням м'ясних консерв, випічки та інших смаколиків для захисників.

Дякуємо всім небайдужим людям! Наша сила в єдності!