Понад 60 буржуйок виготовили майстри Сокирянщини для потреб військових

Дата: 14.03.2022 15:46

Ємності від газу, які минулого тижня на звернення Сокирянської міської ради дружньо надали жителі громади, вже переобладнані під буржуйки. Понад 60 металевих печей, які можна використовувати як для обігріву, так і для приготування їжі вже найближчим часом будуть відправлені до зони проведення активних бойових дій, а також на забезпечення потреб підрозділів територіальної оборони Сокирянщини.

До виготовлення буржуйок долучились працівники філії «Сокирянський автодор», а також підприємці та жителі міста Сокиряни і села Коболчин.

Газові балони та частину деталей для виготовлення обладнання надало Сокирянське регіональне управління з газопостачання та газифікації ПАТ «Чернівцігаз».

Державне підприємство «Сокирянське лісове господарство» надало деревину для опалення буржуйок.

Колоти дрова допомогли працівники сфери культури громади та небайдужі жителі Сокирянщини.

Дякуємо кожному жителю громади, а також внутрішньопереміщеним особам, які своєю щоденною працею підтримують українську армію.