Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 15.03.2022 14:21

14 березня, під головуванням Сокирянського міського голови Василя Козака, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко, заступників міського голови Івана Гангала та Оксани Бабій, керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, керівників окремих профільних структурних підрозділів міської ради, а також старост населених пунктів громади, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

В ході засідання розглянуто актуальні питання життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

Зокрема, йшлося про уповноваження міського голови на здійснення закупівлі необхідних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України та територіальної оборони, а також внесено зміни до Переліку довідок, які видаються старостами населених пунктів громади.

Окрім того, прийнято рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в торговельних залах Сокирянської міської територіальної громади».