Кошти, зібрані жителями громади будуть спрямовані на придбання військового спорядження

Дата: 16.03.2022 16:56

Члени виконавчого комітету міської ради, в ході недавнього засідання, уповноважили Сокирянського міського голову Василя Козака на здійснення закупівлі необхідних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України та територіальної оборони  за кошти, отримані в якості добровільних внесків жителів громади, фізичних осіб-підприємців, а також підприємств, установ, організацій.

Наразі небайдужі мешканці Сокирянщини спільними зусиллями зібрали та передали старостинським округам і Сокирянській міській раді понад 560 тис. грн., 4340 доларів та 550 євро.

За розпорядженням міського голови Василя Козака ці кошти будуть централізовано розподілені на придбання бронежилетів, військових касок, тепловізорів, розвантажувальних жилетів та іншого першочергового екіпірування для наших захисників.

Вказане спорядження буде направлено для забезпечення хлопців, які зараз знаходяться на передовій та військових із територіальної громади, які нестимуть службу в зоні проведення активних бойових дій.

Всі кошти суворо обліковуються та будуть спрямовані виключно за нагальними потребами. Про їх використання обов’язково буде надано звіт.

Дякуємо кожному, хто підтримує наших захисників!