Черговий гуманітарний вантаж відправлено для потреб жителів Харкова та Вишгорода

Дата: 19.03.2022 09:09

Зібрані жителями Сокирянщини продукти харчування, солодощі, засоби гігієни, ліки, матраци, ковдри, каремати та спальні мішки попрямували на Київщину та Харківщину, де нині наявна нагальна потреба в цих речах. До вантажу також увійшли речі, які надала Українська греко-католицька парафія Покрова Пресвятої Богородиці та Святого Апостола Андрія в місті Мюнхен.

З гуманітарним вантажем попрямували маскувальні сітки та буржуйки, виготовлені жителями Сокирянщини. Загалом для потреб населення Київщини та Харківщини спрямовано понад 16 тонн вантажу.

Допомога, яка збирається жителями Сокирянщини, а також надається іноземними державами, акумулюється в пункті збору гуманітарної допомоги в місті Сокиряни. Вантаж сортується за категоріями та спрямовується на забезпечення потреб військових. На запит громад, де нині проходять активні бойові дії, гуманітарний вантаж також постачається для потреб населення.

Транспортування гуманітарної допомоги до міста Вишгород забезпечують жителі села Грубна спільно із мешканцем Вишгорода – Євгеном.

Вантаж до міста Харків доставляють небайдужі жителі Сокирянщини Володимир та Валерій.

Дякуємо всім, хто у такий складний час не залишається осторонь та всіляко допомагає. Ми сильні, бо ми - єдині!