Сокирянщина отримала гуманітарну допомогу від жителів Злінського краю Чеської Республіки

Дата: 19.03.2022 16:18

В будь-якій ситуації важливо відчувати, що ти – не один. Щоденно військовим і населенню нашої держави допомагає все більша і більша кількість людей. І щоденно небайдужих до долі України стає все більше. Надзвичайно потужну допомогу як фінансову, так і гуманітарну надають наші земляки, які проживають за кордоном. Всебічну підтримку та допомогу надають  звичайні жителі європейських держав.

Яскравим прикладом такої підтримки є гуманітарна допомога, яку надали мешканці  Злінського краю, Чеської Республіки – Броня та Карл. Молоді хлопці відгукнулись на звернення жителя села Михалкове Дмитра Сандуляка про підтримку та організували збір гуманітарної допомоги для потреб населення України. Дмитро Сандуляк  у 2014 році боронив українську землю від агресора та не з чужих слів знає, що таке війна.

Дитяче харчування та засоби гігієни, ковдри та речі першої необхідності, а також медикаменти Карл та Броня доставили до кордону України з Румунією. Транспортування гуманітарного вантажу територією України забезпечили жителі села Михалкове Іван Чижевський та Станіслав Сандуляк. Дякуємо кожному, хто не стоїть осторонь та допомагає. Разом ми - не переможні.