На Сокирянщині водій позбувся авто через те, що перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння

Дата: 21.03.2022 13:56

Минулої ночі поліцейські офіцери Сокирянської громади спільно з працівниками відділення поліції №1 (м.Сокиряни) затримали водія, який порушив обмеження, встановлені комендантською годиною та пересувався містом після 22.00 години.

За результатом перевірки документів порушника було виявлено, що він перебуває у стані алкогольного сп'яніння. Даний факт підтвердили фахівці КНП «Сокирянська лікарня» за результатом проведення відповідного обстеження, яке дає змогу встановити рівень алкоголю в крові людини. У затриманого громадянина рівень алкоголю в крові перевищував допустиму норму у 10 разів.

За фактом вчинення правопорушення, передбаченого статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення – керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, жителя міста Буча Київської області притягнуто до відповідальності, передбаченої чинним законодавством, а також вилучено транспортний засіб.

Наразі позашляховик перебуває на арештмайданчику та буде спрямований для потреб Збройних Сил України.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану правоохоронні органи мають право здійснювати конфіскацію на користь Збройних Сил України авто тих водіїв, які перебувають за кермом у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.