Сокирянщина втратила Героя - захисника української землі

Дата: 23.03.2022 11:22

Сумна звістка прийшла на сокирянську землю.  У запеклих боях за Україну загинув житель села Білоусівка – Соловей Анатолій Васильович.

Він народився в селі Білоусівка 13 вересня 1973 року. Тут збудував сім'ю та  виховував 4 дітей.

Анатолій Васильович боронив українську землю від агресора в ході антитерористичної операції на Сході України. З початком мобілізації першим, не очікуючи сповіщення,  25 лютого звернувся до другого відділу Дністровського територіального центру комплектування та соціальної підтримки і пішов захищати рідну Україну. Він проходив службу у військові частині А3892.

Чудовий батько, надійний брат, син і товариш, вірний захисник рідної землі. Патріот та приклад справжнього Героя.

Щирі співчуття дружині – Інні Володимирівні, дітям, близьким та рідним Анатолія Васильовича! Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою!