Дата: 23.03.2022 12:00

На Сокирянщину прибув черговий гуманітарний вантаж від Української греко-католицької парафії Покрова Пресвятої Богородиці та Святого Апостола Андрія з міста Мюнхен - Німеччина.

Ковдри, спальні мішки, речі першої необхідності,  дорослий та дитячий одяг об'ємом близько 20 тонн, будуть спрямовані на потреби населення на території областей, де тривають активні бойові дії, а також  внутрішньо переміщених осіб, які проживають на Сокирянщині.

Гуманітарний вантаж розміщено на базі пункту збору гуманітарної допомоги в місті Сокиряни. Речі будуть належним чином розсортовані та на відповідні запити спрямовані за потребою.

Дякуємо всім небайдужим громадянам на території України та за її межами за підтримку та допомогу.

Ми сильні – бо ми єдині! Слава Україні!