Допомога у місця активних бойових дій

Дата: 23.03.2022 15:08

Допомогу із центрального пункту збору провізії, що в місті Сокиряни, чи не щодня доставляють у місця, де ведуться активні бойові дії та передають у руки українцям, які стали жертвами нищівної війни росії.

Так, на прохання Харківської міської ради, до міста-героя попрямувало близько 10 тонн гуманітарного вантажу. Овочі та фрукти, різні види продуктів харчування, солодощі, одяг, медикаменти, миючі засоби та побутова хімія, засоби особистої гігієни, корма для тварин, буржуйки доставить власним транспортним засобом житель села Білоусівка – Валерій Іванович.

Також більше 2 тонн допомоги направлено до Київського обласного перинатального центру. Для потреб пацієнтів установи спрямовано дитяче харчування, ліжка для малечі, засоби особистої гігієни та інше. Перевіз провізії до столиці особистим автомобілем забезпечує житель міста Сокиряни – Олег Борисович.

Дякуємо усім, хто сприяє такій допомозі.

Сильні разом!