Небайдужі жителі Сокирянщини організували доставку гуманітарного вантажу із Португалії та Естонії

Дата: 26.03.2022 12:04

Близько 4 тонн гуманітарної допомоги, а саме дитячого харчування, лікарських засобів, антисептиків, засобів гігієни, постільної білизни, продуктів харчування та речей першої необхідності вже розвантажено в центральному пункті збору гуманітарної допомоги, що в місті Сокиряни.

Збір гуманітарної допомоги в Португалії і транспортування її до польського кордону організував житель села Сербичани, який вже багато років проживає в Португалії – Микола Гафінчук. До збору важливих речей долучились українці, які проживають в місті Samora Correia, а також місцеві мешканці.

Також необхідні для військових речі та продукти харчування прибули на Сокирянщину з міста Таллінн – Естонія. На звернення Михайла Ткачука, який родом з Сокирянщини, але проживає Естонії, Український центр за безпосередньої участі Анатолія Лютюка надав вагому допомогу для українських захисників.

На Сокирянщину вантаж доставили небайдужі жителі села Романківці – Віталій Ткачук та Геннадій Шатковський.

Вказану гуманітарну допомогу буде спрямовано для потреб військових і населення, яке перебуває у зоні проведення активних бойових дій.

Дякуємо людям, які не залишаються осторонь та виконують таку важливу місію у цей складний час!

Разом до перемоги!