Понад 6 тонн гуманітарного вантажу попрямувало до жителів міста Кривий Ріг та військових, які боронять рубежі української держави в Луганській області

Дата: 26.03.2022 13:06

Зібрана громадою Сокирянщини, а також небайдужими жителями іноземних держав гуманітарна допомога спрямована на забезпечення потреб військових та жителів міста Кривий Ріг. На звернення народного депутата України Олени Криворучкіної в місті Сокиряни завантажено надважливий для криворізької громади вантаж - продукти харчування, засоби гігієни, спальники, каремати, аптечки. Такі вкрай необхідні речі вже доставлені до пункту призначення та вже зовсім скоро будуть передані тим, хто цього потребує найбільше.

Також, Сокирянська територіальна громада довантажила продуктами харчування та речами першої необхідності авто волонтерів, які попрямували до українських військових в Луганській області. Дитяче харчування, засоби гігієни та ліки, продукти харчування та солодощі вже найближчим часом отримають жителі Луганщини, а також військові, які боронять рідну українську землю від ворога.

Немає сили більшої ніж єдиний народ. Слава Україні! Слава її Героям!