Шановні жителі Сокирянщини!

Дата: 04.04.2022 14:37
Кількість переглядів: 335

Уже 40 днів наша країна бореться у війні проти російських загарбників. У кожного з нас – своя лінія фронту, яку ми повинні тримати гідно.

Завдання областей, де бойові дії не проводяться активно, - працювати вдвічі потужніше, аби забезпечити продовольством та всім необхідним території, які прийняли на себе основний військовий удар.

Це стосується і виконання, покладених на підприємців та населення податкових зобов'язань. Зокрема, й сплати земельного податку.  

Закликаємо жителів, приватних підприємців та керівників сільськогосподарських підприємств громади сплачувати податки (в тому числі і плату за землю), які наповнюють державний та місцевий бюджети. Так, ми свідомо підтримаємо обороноздатність нашої Батьківщини та економіку в цілому.

Для виконання зобов'язань щодо сплати земельного податку в населених пунктах Сокирянської громади необхідно звернутись до старостинського округу, в місті Сокиряни – до відділу регулювання земельних відносин та екології міської ради.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь