Дата: 12.04.2022 12:21

Чоловікам віком від 18 до 60 років, які прибули на територію Чернівецької області, зокрема і на Сокирянщину, з інших областей, необхідно стати на військовий облік.

Відповідний наказ прийнято Чернівецькою обласною військовою адміністрацією.

Відтак, громадянам України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули та прибувають на Сокирянщину у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 48 годин після прибуття, необхідно з’явитися до Сокирянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік.

Окрім того, керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, власникам та керівникам готельного бізнесу, відпочинкових баз, приватних будинків, квартир та дачних масивів, гуртожитків, центрів надання тимчасового проживання та іншим суб’єктам, котрі здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб ЗАБОРОНЕНО надавати в оренду чи безоплатне користування житло внутрішнім переселенцям більше ніж на дві доби (умови транзиту) без постановки на військовий облік у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.