Реєстрацію на участь у національному мультипредметному тесті продовжено до 19 квітня

Дата: 13.04.2022 10:09

Як повідомлялося раніше, 24 березня 2022 року Верховна Рада України прийняла закон про скасування складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування цьогоріч.

Натомість лише у 2022 році випускники складатимуть НМТ – національний мультипредметний тест у комп’ютерному форматі. Сам тест міститиме три блоки завдань:

•  з української мови
  • з математики
  • з історії України

Планується проведення трьох сесій НМТ – основної і додаткової в липні, а також спеціальної у вересні. Такий підхід дозволить усім абітурієнтам вступити до омріяних закладів освіти.

Для організації вступних випробувань на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Детальніше про те, як узяти участь у національному мультипредметному тесті, читайте на офіційному вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/prodovzheno-reyestratsiyu-dlya-uchasti-vstupnyh-ispytah-do-bakalavratu/.