На Сокирянщині для внутрішньо переміщених осіб створюють курси з вивчення української мови

Дата: 13.04.2022 16:06

З відповідною ініціативою до Сокирянської міської ради звернулись громадяни, які змушені були покинути власні домівки внаслідок проведення бойових дій.

Мовний клуб діятиме на базі Сокирянської гімназії за графіком, який буде оприлюднено додатково. 14 квітня о 16.00 годині відбудеться перше заняття, в ході якого учасники розроблять основний алгоритм роботи мовного клубу.

Заняття відбуватимуться у форматі живого спілкування. Тут учасникам запропонують нові знайомства, вільне спілкування українською мовою, обмін думками, виконання цікавих завдань у колі нових друзів.

У формі невимушеного спілкування на цікаві для учасників теми вчителі української мови спробують допомогти внутрішньо переміщеним особам подолати мовний бар’єр і вільно розмовляти українською мовою.

До мовного клубу можуть долучитись всі охочі внутрішні переселенці, які проживають на території Сокирянщини.

За довідками звертайтесь до Сокирянської міської ради, телефон: 2-01-11.