На території громади зареєстровано 3506 вимушених переселенців

Дата: 13.04.2022 18:26

Від початку повномасштабної війни в Україні Сокирянщина прихистила значну кількість громадян, які змушені були покинути власні домівки та шукати більш безпечного місця проживання. Станом на 13 квітня на території громади зареєстровано 3506 вимушених переселенців.

Наразі Центром надання адміністративних послуг (Центром Дії), відділом з питань соціального захисту населення та старостинськими округами Сокирянської міської ради видано 1387 довідок внутрішньо переміщеним особам.

Нагадаємо, що для того, щоб замовити послугу з виплати щомісячної соціальної допомоги, внутрішньо переміщеним особам необхідно:

1. Звернутись до ЦНАП, відділу з питань соціального захисту населення Сокирянської міської ради або до фахівців старостинського округу

2. Взяти із собою документи, які посвідчують особу (для дорослих і дітей)

3. Вибрати банківську картку для виплат або замовити нову у будь-якому банку.

Допомога надається у розмірах:

• для осіб з інвалідністю та дітей — 3000 гривень на місяць;

• для інших осіб — 2000 гривень на місяць.

Зазначимо, що уряд вніс зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, продовжено термін подання документів до 30 квітня для отримання коштів за березень.

За наступні місяці виплати нараховуватимуться автоматично.