14 квітня на базі Сокирянського ліцею відбулось перше засідання мовного клубу для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 15.04.2022 16:01

В ході зустрічі учасники обговорили основні напрямки та пріоритети спільної роботи. Громадяни, які прибули на Сокирянщину з територій, де тривають активні бойові дії, особливий інтерес виявляють до розмовної української мови, а також української літератури. За їх словами, мовні курси викликали неабиякий інтерес серед внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Сокирянської громади.

З урахуванням напрацьованих пропозицій, вчителі української мови та літератури розроблять відповідну адаптовану програму – зручну для слухачів різних вікових категорій.

Засідання мовного клубу відбуватиметься двічі на тиждень – у вівторок та четвер, о 16.00 годині, на базі Сокирянського ліцею.

Запрошуємо громадян, які прибули на Сокирянщину з територій де тривають воєнні дії та мають бажання вивчати українську мову та літературу долучатись до засідань мовного клубу згідно з графіком роботи.