Дата: 17.04.2022 16:59

Українці, які проживають в Італії, продовжують підтримувати свою Батьківщину та її армію. Вантажі з гуманітарною допомогою від громадян України та італійців не припиняють прибувати з різних куточків сонячної Італії. Так, днями черговий гуманітарний вантаж прибув на Сокирянщину.

Медикаменти, теплий одяг, продукти харчування та засоби гігієни доставив власним транспортом житель Сокирянщини Іван Кушнір. Це вже не перший вантаж, який сім’я Кушнір транспортує з далекої Італії для українських захисників та громадян, які перебувають в зоні проведення активних бойових дій.

Такі вкрай потрібні речі буде найближчим часом відправлено до областей, де тривають активні бойові дії, на забезпечення потреб населення та військових.

Дякуємо кожному, хто робить свій внесок у спільну перемогу.

Ми сильні разом!