Сокирянщина на колінах зустріла та провела в останню дорогу Миколу Гиренка – Героя, який поклав життя за свободу та незалежність Батьківщини

Дата: 17.04.2022 17:01

Завжди усміхнений та з активною життєвою позицією – таким назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів та бойових побратимів Микола Гиренко – вірний син України, який загинув в російсько-українській війні внаслідок бойового зіткнення та масового артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Попасна Луганської області.

Сьогодні, 17 квітня, тіло загиблого Героя доставили на рідну землю. В останню дорогу мужнього захисника провели жителі села Олексіївка, звідки родом Микола, його бойові побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал, староста Олексіївського старостинського округу Надія Дімітрієва.

У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї, разом із всією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам'ять про Миколу вічно житиме в наших серцях. Він був, є і буде справжнім сином України.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно…