Чи можливо продовжити термін дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон попередніх зразків?

Дата: 20.04.2022 11:35

У Державній міграційній службі роз’яснюють, що строк дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон, які було оформлено з використанням бланків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України № 1725 від 23.12.2004, № 858 від 26.06.2007, та № 152 від 07.05.2014 рр. може бути продовжено. Це, зокрема, стосується тих паспортних документів для виїзду за кордон, строк дії яких продовжувався. Однак в даному випадку важливо, щоб у наявності були записи, які це підтверджують (підтверджують факт продовження строку їх дії).

ВАЖЛИВО: строк дії паспорта для виїзду за кордон неможливо продовжити, у разі:

- встановлення фактів припинення особою громадянства України;

- смерті особи, на ім’я якої було видано закордонний паспорт;

- якщо закордонний паспорт заявлений втраченим чи викраденим, або його визнано таким, який оформлено з порушенням законодавства.