Колектив закладу дошкільної освіти №1 "Веселка" міста Сокиряни долучився до місячника благоустрою

Дата: 21.04.2022 09:55

Днями працівники закладу дошкільної освіти №1 «Веселка» міста Сокиряни долучилися до проведення місячника санітарної очистки та благоустрою громади, який проходить на території Сокирянщини за розпорядженням міського голови Василя Козака.

Так, дружньому колективу садочка вдалось провести очистку прилеглих до закладу земельних ділянок від сушняку та сміття, а також організувати патріотичну побілку дерев, які розташовані на галявинах.

Гарну справу зроблено!

Ми завдячуємо всім, хто бере участь в упорядкуванні територій та робить нашу громаду чистою! Після проведених прибрань залишається чистота не тільки довкола, але і в душі кожного учасника цього процесу!