Частинка уваги та турботи для діток загиблих захисників України

Дата: 22.04.2022 10:25

Напередодні Великодніх свят заступник міського голови Оксана Бабій спільно з фахівцями служби у справах дітей міської ради, центру соціальних служб та поліцейськими офіцерами громади завітали до осель дітей, чиї батьки віддали свої життя, боронячи нашу Батьківщину від російського агресора.

Гості привітали діток з прийдешнім святом та вручили їм пам’ятні подарунки та смаколики. Турботою охоплено 8 юних жителів Сокирянщини. Це сім’ї Анатолія Солов’я, Степана Загребельного, Віктора Урсула та Віри Анатій.

«Ми всі маємо берегти пам’ять про наших Героїв і підтримувати їхні сім’ї. Діти загиблих захисників України як ніхто інший зараз потребують нашої  уваги та  турботи» - зазначила заступник міського голови Оксана Бабій.

Тож хай янгол закриває своїм великим та надійним крилом від усіх негараздів кожну дитину та її родину!