Справжню великодню атмосферу організували творчі учні Сокирянщини

Дата: 22.04.2022 13:03

В рамках проведення конкурсу екологічних великодніх композицій «Писанкове диво», який завершився сьогодні, 22 квітня, творчі учні із 14 закладів освіти громади представили 28 робіт на великодню тематику. Метою заходу стало залучення молодого покоління до традицій народної творчості, їх збереження і популяризація. Власними руками діткам вдалось створити справжню неповторну великодню атмосферу та втілити в життя цікаві, зокрема і патріотичні, задуми.

Вулична експозиція виставки буде представлена 26 квітня на базі Центру творчості дітей та юнацтва в ході перформансу «Христос Воскрес – Воскресне Україна!».

Кращі композиції будуть відзначені дипломами відділу освіти міської ради.

Тож хай Світле Воскресіння Господнє вкотре нагадає нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ та творіння!