Сокиряни «одягнулися» до Великодня

Дата: 22.04.2022 13:11

Впродовж кількох днів на території освітньо-мистецького центру, що в місті Сокиряни, кипіла робота - працівники сфери культури Сокирянщини створювали великодню атмосферу для жителів громади.

У такий важкий для кожного з нас час важливо підтримувати один одного та гуртуватися задля добрих справ. Адже Великдень цьогоріч припадає на особливу дату для українців – два місяці від початку повномасштабного наступу росії на Україну.

Тож писанки і крашанки цього року символічні – патріотичні та з мріями про перемогу.

До створення писанкового містечка під назвою «Боже, бережи Україну!» долучилися працівники клубних та бібліотечних установ сфери культури, Сокирянської художньої школи, Сокирянського історичного музею.

Започаткували традицію організовувати писанкову алею арт-об’єктів минулого року з ініціативи Сокирянської міської ради.