Гостинці отримали сім’ї з дітьми, які прибули на Сокирянщину з областей, де проходять бойові дії

Дата: 23.04.2022 14:26

За дорученням Сокирянського міського голови Василя Козака великодні гостинці отримали сім’ї з дітьми, які прибули на Сокирянщину з областей, де проходять бойові дії. З особливою турботою сформували «пасхальні кошики» працівники сфери культури Сокирянської міської ради.

Продукти харчування, солодощі та великодні паски надано 100 сім’ям, які мають першочергову потребу. Родини проживають в місті Сокиряни та сільських населених пунктах громади.

«Ми всі покладаємо особливі надії на прийдешні великодні свята. Сподіваємось, що вони принесуть мир на нашу землю» - зауважує міський голова Василь Козак. «Найменше, що ми можемо зробити – це створити для громадян, які постраждали від війни, такі умови, в яких вони могли б відчувати тепло і комфорт» - зазначає Василь Васильович.