У МВС запрацював сервіс, за допомогою якого громадяни України можуть онлайн отримати витяг про відсутність судимості

Дата: 26.04.2022 11:26

Днями у МВС запрацював сервіс https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing , за допомогою якого громадяни України можуть отримати електронну послугу замовлення витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».

Електронний сервіс дозволяє замовити та отримати витяг про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

Хто може отримати послугу?

Фізична особа, яка досягла 14-річного віку, має право на отримання з персонально-довідкового обліку відомостей про себе.

Для чого потрібен витяг?

Витяг про відсутність судимості може знадобитися для здійснення всиновлення, оформлення документів в органах соціального забезпечення, оформлення віз для виїзду за кордон та надання до установ іноземних держав, оформлення на роботу, для участі в процедурі закупівель тощо.

Як отримати послугу?

Подати запит через сервіс vytiah.mvs.gov.ua, увійшовши до Особистого кабінету за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Результат послуги

В Особистому кабінеті швидке (до 1 хв) отримання витягу в електронному вигляді з QR-кодом, що дає змогу перевірити чинність даного документа.

Перевірка витягу

В Особистому кабінеті є змога перевірити витяг за номером або QR-кодом.

Джерело: Єдиний вебпортал органів виконавчої влади України