Герої не вмирають!

Дата: 28.04.2022 16:09

Сьогодні, 28 квітня, Сокирянщина попрощалась з іще одним Героєм, вірним сином України, земляком - Сергієм Дереном.

Сергій Дерен загинув у боях на Луганщині. Все своє життя присвятивши роботі в правоохоронних органах, він з початком повномасштабного вторгнення став до лав захисників України і мужньо боронив рідну землю.

Віддати шану Герою, який поліг за незалежність та територіальну цілісність Батьківщини прийшли родичі, бойові побратими, товариші, небайдужі громадяни, а також Сокирянський міський голова Василь Козак, голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, секретар міської ради Любов Степаненко, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, працівники відділення поліції №1 (м. Сокиряни).

Як зазначив міський голова Василь Козак, Сергій Олександрович завжди був попереду. Він дійсно в собі уособлював той український дух, позицію, непідкореність, непримиренність - все те, з чим український народ увійшов у світову спільноту. Все те, з чим не може змиритись ворог.

Україна трималася і тримається на таких як Сергій Дерен – мужніх, незалежних, вірних і надійних.

Мужній чоловік світлої душі, надійний товариш та гарний сім’янин – таким назавжди залишиться захисник у пам’яті друзів, колег та всіх хто знав Сергія Дерена.

Останній спочинок Герой знайшов на «Алеї Слави» Центрального кладовища міста Чернівці.

Пам'ять про Сергія Дерена  вічно житиме в наших серцях.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно…