Вихованка Сокирянської художньої школи Єва Мазур презентувала свої картини в Стокгольмі (Швеція)

Дата: 29.04.2022 10:46

У важкий час війни весь цивілізований світ підтримує Україну. Не залишається осторонь і світ мистецтва.  Днями, у столиці Швеції – Стокгольмі відбувся вернісаж картин семи художників з України, який провели у мистецькій галереї Galleri Grip.

Серед українських митців, які представили свої роботи, наймолодшою учасницею стала вихованка Сокирянської художньої школи Єва Мазур. Дівчина, нажахана звірствами окупантів в українських містах Бучі та Ірпіні, показала всі свої переживання на папері. Адже про ці жахіття у 21 столітті необхідно кричати та діяти проти них. І мистецтво, як пояснюють організатори виставки, - один з інструментів, щоб вміти це робити. Всього Єва  представила три свої тематичні роботи.

Нагадаємо, Єва Мазур родом із села Шебутинці, навчається у третьому класі Сокирянської художньої школи. У жовтні у приміщенні Сокирянської міської ради дівчина презентувала свою першу персональну виставку. Наставниця Єви - Наталія Беженар, яка допомогла розкрити художній талант та творчі можливості юної художниці.