Підбито підсумки проведення місячника санітарної очистки та благоустрою на території Сокирянської громади

Дата: 03.05.2022 17:01

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке днями відбулось у міській раді, обговорено підсумки весняного місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Сокирянщини.

Як поінформувала начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства міської ради Оксана Вітковська, за результатами проведених робіт на території Сокирянської громади ліквідовано 44 несанкціонованих сміттєзвалища; впорядковано прибудинкові території, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики тощо.

Також здійснено впорядкування та очищення від побутового та іншого сміття зелених зон, місць масового відпочинку громадян, прибережних смуг річки Дністер. Окрім того, приведено у належний санітарний стан території кладовищ, братських могил, пам’ятників та обелісків. Організовано висадку зелених насаджень на території Сокирянської громади.

До того ж, приведено у належний санітарний стан території закладів культури, освіти та здоров’я громади.

Виконати такий обсяг робіт вдалося, головним чином, завдяки спільними зусиллями працівників комунальних закладів, старостинських округів, представників підприємств, установ та організацій краю, небайдужих  жителів та громадян, які прибули на Сокирянщину із інших областей України, знайшли тут прихисток  та з власної ініціативи долучились до благородної справи.

Заходи з благоустрою територій населених пунктів громади тривають.