Фахівці відділу культури міської ради провели екскурсію для громадян, які були змушені покинути домівки через війну та знайшли прихисток на Сокирянщині

Дата: 03.05.2022 17:36

Громадяни, які прибули на Сокирянщину із інших регіонів України через війну, звернулись до Сокирянської міської ради з ініціативою познайомитись із визначними пам’ятками Сокирянського краю. Пропозиція одразу знайшла схвалення міського голови Василя Козака, який дав доручення організувати довіз до знакових місць громади, а згодились провести екскурсію фахівці відділу культури міської ради.

Мандрівка стартувала із Галицького печерського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря та продовжилась іншими цікавими місцями Сокирянщини.

Зокрема, побували гості і у музеї гончарства села Коболчин, де для них директор установи, знаний майстер свої справи Іван Гончар провів майстер-клас з виготовлення глиняних виробів.

Також переселенці відвідали Сокирянський історичний музей, де познайомились із історією краю, починаючи з часів появи перших поселенців на території нинішнього міста Сокиряни і закінчуючи знаменними подіями сучасності.

Цікава екскурсія Сокирянщиною завершилась обміном враженнями і подяками за спілкування.