Символ нашої пам’яті...

Дата: 08.05.2022 14:17

Сьогодні, 08 травня, на території Меморіального комплексу в місті Сокиряни, працівниками відділу культури міської ради, будинку народної творчості та дозвілля і Сокирянського історичного музею споруджено символічну експозицію, присвячену Героям Сокирянщини, які загинули, захищаючи рідну землю від ворога в ході війни росії проти України.

Тематична локація – символ нашої пам’яті. Пам’яті про те, якою дорогою ціною ми змушені платити за мир на рідній землі у 21 столітті.

Братська могила та пам’ятник загиблим воїнам – односельцям на території Меморіального комплексу – символ вічної пам’яті про те, яку ціну Україна заплатила у Другій світовій війні.

В одному місці, в центрі громади, поєднались спогади про дві різні війни, але один великий біль українського народу.

Ми навіки запам’ятаємо подвиг і жертву українців в боротьбі за незалежність і мирне небо.

Ми пам’ятаємо! Ми переможемо! Слава Україні! Героям Слава!